У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Седнівка - Вагонне депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Седнівка - Вагонне депо:

Поточний розклад електричок Седнівка - Вагонне депо включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 49 хв зі станції Седнівка і прибуває на станцію Вагонне депо о 10 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 21 хв. Між станціями Седнівка і Вагонне депо цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Червоне Озеро(07.10), Куцівка(08.48), 23 Км(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Седнівка - Вагонне депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Седнівка Вагонне депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Седнівка - Вагонне депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036* Помічна Знам'янка 06.49
Седнівка
10.10
Вагонне депо
3 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Седнівка -Вагонне депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .