У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вагонне депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вагонне депо:

Актуальний розклад електричок по станції Вагонне депо містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вагонне депо з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Миронівка, Кропивницький, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 13 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Знам'янка-Сортувальна, Знам'янка-2, 5 Км Роз'їзд. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вагонне депо відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Помічна - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вагонне депо відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Вагонне депо - Кропивницький від 23.00 грн. (49.0 км)

  • Вагонне депо - Ім. Тараса Шевченка від 34.00 грн. (87.0 км)

  • Вагонне депо - Миронівка від 60.00 грн. (197.0 км)

  • Вагонне депо - Помічна від 40.00 грн. (134.0 км)

  • Вагонне депо - Знам'янка від 14.00 грн. (8.0 км)

  • Вагонне депо - Городище від 40.00 грн. (137.0 км)

  • Вагонне депо - Корсунь від 43.00 грн. (160.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вагонне депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вагонне депо