У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Краснопавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Краснопавлівка:

Поточний розклад електричок Селекційна - Краснопавлівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 19 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Краснопавлівка о 15 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Селекційна і Краснопавлівка цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Єзерська(09.44), Клименівка(10.32), 878 Км(11.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Краснопавлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Краснопавлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Краснопавлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Краснопавлівка – 84.5 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Краснопавлівка складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513* Харків Гаврилівка 09.38
Селекційна
11.43
Краснопавлівка
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 13.19
Селекційна
15.12
Краснопавлівка
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.07
Селекційна
20.08
Краснопавлівка
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.35
Селекційна
21.33
Краснопавлівка
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Краснопавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Краснопавлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Краснопавлівка — Селекційна