У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краснопавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краснопавлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Краснопавлівка містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Краснопавлівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 54 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Біляївка, Відпочинок, Шульське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Краснопавлівка відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краснопавлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6414 Краснопавлівка Харків 05.40 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 05.49 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6503 Шурине Лозова 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6503 Безпалівка Лозова 06.00 1 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852* Дубове Харків 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 09.06 2 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
6812 Краматорськ Харків 11.03 1 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 15.12 1 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 15.12 1 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Харків Слов'янськ 15.24 1 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 18.22 1 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 18.30 1 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856* Гаврилівка Харків 18.30 1 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лозова 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Краснопавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Краснопавлівка