У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Село Чернів - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Село Чернів - Ходорів:

Поточний розклад електричок Село Чернів - Ходорів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 48 хв зі станції Село Чернів і прибуває на станцію Ходорів о 23 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Село Чернів і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Чернів(11.25), Бортники(11.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Село Чернів - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Село Чернів Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Село Чернів - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Село Чернів та Ходорів – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Село Чернів Ходорів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Івано-Франківськ Ходорів 11.20
Село Чернів
11.57
Ходорів
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 22.48
Село Чернів
23.24
Ходорів
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Село Чернів -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Село Чернів — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Село Чернів