У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селичівка - Кучакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селичівка - Кучакове:

Поточний розклад електричок Селичівка - Кучакове включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 50 хв зі станції Селичівка і прибуває на станцію Кучакове о 18 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6819 сполученням Гребінка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Селичівка і Кучакове цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селичівка - Кучакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селичівка Кучакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селичівка - Кучакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селичівка та Кучакове – 11.7 км. Ціна квитка на електричку Селичівка Кучакове складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селичівка -Кучакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селичівка — Кучакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кучакове — Селичівка