У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенів Яр - Сухини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенів Яр - Сухини:

Поточний розклад електричок Семенів Яр - Сухини включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 10 хв зі станції Семенів Яр і прибуває на станцію Сухини о 08 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Семенів Яр і Сухини цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенів Яр - Сухини, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенів Яр Сухини ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенів Яр - Сухини можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенів Яр та Сухини – 9.7 км. Ціна квитка на електричку Семенів Яр Сухини складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 08.10
Семенів Яр
08.29
Сухини
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенів Яр -Сухини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенів Яр — Сухини

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сухини — Семенів Яр