У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Трускавець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Трускавець:

Поточний розклад електричок Семенівка - Трускавець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 03 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Трускавець о 23 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями Семенівка і Трускавець цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Щирець 2(21.07), Черкаси Львівські(21.21), Пісочна(21.43), Верхні Гаї(22.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Трускавець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Трускавець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Трускавець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Трускавець – 87.3 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Трускавець складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6015 Львів Трускавець 21.03
Семенівка
23.15
Трускавець
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Трускавець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трускавець — Семенівка