У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка:

Актуальний розклад електричок по станції Семенівка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семенівка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 2, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семенівка відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Чоп - Львів, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Семенівка - Львів від 17.99 грн. (22.2 км)

  • Семенівка - Мукачево від 100.00 грн. (189.3 км)

  • Семенівка - Стрий(всі вокзали) від 31.00 грн. (53.5 км)

  • Семенівка - Трускавець від 50.00 грн. (87.3 км)

  • Семенівка - Воловець від 75.00 грн. (138.7 км)

  • Семенівка - Миколаїв-Дністровський від 17.99 грн. (23.6 км)

  • Семенівка - Свалява від 90.00 грн. (164.1 км)

  • Семенівка - Чоп від 0.00 грн. (231.3 км)

  • Семенівка - Пустомити від 11.00 грн. (4.5 км)

  • Семенівка - Дрогобич від 41.00 грн. (77.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семенівка,Львівська обл.