У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка:

Актуальний розклад електричок по станції Семенівка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семенівка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 2, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семенівка відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Львів, Львів - Чоп, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.52 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семенівка,Львівська обл.