У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Верхні Гаї
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Верхні Гаї:

Поточний розклад електричок Семенівка - Верхні Гаї включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 03 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Верхні Гаї о 22 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Семенівка і Верхні Гаї цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Щирець 2(21.07), Черкаси Львівські(21.21), Пісочна(21.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Верхні Гаї, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Верхні Гаї ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Верхні Гаї можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Верхні Гаї – 67.3 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Верхні Гаї складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6015 Львів Трускавець 21.03
Семенівка
22.32
Верхні Гаї
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Верхні Гаї можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Верхні Гаї

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхні Гаї — Семенівка