У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - Бодаква
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - Бодаква:

Поточний розклад електричок Сенча - Бодаква включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 38 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію Бодаква о 11 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Ромодан - Ромни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Сенча і Бодаква цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - Бодаква, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча Бодаква ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - Бодаква можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та Бодаква – 11.1 км. Ціна квитка на електричку Сенча Бодаква складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Ромодан Ромни 05.26
Сенча
05.42
Бодаква
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6683 Кременчук Гадяч 11.38
Сенча
11.53
Бодаква
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 12.08
Сенча
12.24
Бодаква
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Ромодан Ромни 18.11
Сенча
18.27
Бодаква
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -Бодаква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — Бодаква

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бодаква — Сенча