У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенча - Мазурівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенча - Мазурівка:

Поточний розклад електричок Сенча - Мазурівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Сенча і прибуває на станцію Мазурівка о 18 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 3 г 1 хв. Між станціями Сенча і Мазурівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 160 Км(15.41), 196 Км(16.34), 235 Км(17.32), Рублівка(18.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенча - Мазурівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенча Мазурівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенча - Мазурівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенча та Мазурівка – 122.8 км. Ціна квитка на електричку Сенча Мазурівка складає 39.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Гадяч Кременчук 15.31
Сенча
18.32
Мазурівка
3 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенча -Мазурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенча — Мазурівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мазурівка — Сенча