У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенкевичівка - 98 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенкевичівка - 98 Км:

Поточний розклад електричок Сенкевичівка - 98 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 14 хв зі станції Сенкевичівка і прибуває на станцію 98 Км о 23 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Сенкевичівка і 98 Км цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Венгрівка(22.27), Горохів(23.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенкевичівка - 98 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенкевичівка 98 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенкевичівка - 98 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенкевичівка та 98 Км – 28.8 км. Ціна квитка на електричку Сенкевичівка 98 Км складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 10.05
Сенкевичівка
11.05
98 Км
1 г Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.14
Сенкевичівка
23.14
98 Км
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенкевичівка -98 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенкевичівка — 98 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 98 Км — Сенкевичівка