У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6379 Ківерці — Радехів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ківерці - Радехів номер 6379 відправляється зі станції Ківерці о 08.08 і прибуває на станцію Радехів о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6379 Ківерці - Радехів пролягає по таким станціям як Промислова, Луцьк, Гнидава, Оздів, Несвіч-Волинський, Дубова Корчма, Сенкевичівка, Звиняче, Галичини, 98 Км, Стоянів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 08.08
Жабки 08.12 1 хв  08.13 4 хв 
Промислова 08.23 1 хв  08.24 15 хв 
Прилуцька 08.26 1 хв  08.27 18 хв 
Луцьк 08.30 3 хв  08.33 22 хв 
Автозавод 08.38 1 хв  08.39 30 хв 
Гнидава 08.50 1 хв  08.51 42 хв 
Промінь 08.57 1 хв  08.58 49 хв 
Оздів 09.09 1 хв  09.10 1 г  1 хв 
Лаврів 09.20 1 хв  09.21 1 г  12 хв 
Несвіч-Волинський 09.27 1 хв  09.28 1 г  19 хв 
Вигуричі 09.37 1 хв  09.38 1 г  29 хв 
Дубова Корчма 09.43 1 хв  09.44 1 г  35 хв 
Ниви-Губинські 09.51 1 хв  09.52 1 г  43 хв 
Сенкевичівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  50 хв 
Венгрівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  3 хв 
Звиняче 10.19 1 хв  10.20 2 г  11 хв 
Застав'є 10.26 1 хв  10.27 2 г  18 хв 
Галичини 10.36 1 хв  10.37 2 г  28 хв 
Горохів 10.47 1 хв  10.48 2 г  39 хв 
98 Км 10.58 1 хв  10.59 2 г  50 хв 
Брани 11.05 1 хв  11.06 2 г  57 хв 
Стоянів 11.20 2 хв  11.22 3 г  12 хв 
Радехів 11.55 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6379 Ківерці — Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031