У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6379 Ківерці — Радехів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ківерці - Радехів номер 6379 відправляється зі станції Ківерці о 08.08 і прибуває на станцію Радехів о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6379 Ківерці - Радехів пролягає по таким станціям як Промислова, Луцьк, Гнидава, Оздів, Несвіч-Волинський, Дубова Корчма, Сенкевичівка, Звиняче, Галичини, 98 Км, Стоянів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 08.08
Жабки 08.12 1 хв  08.13 4 хв 
Промислова 08.23 1 хв  08.24 15 хв 
Прилуцька 08.26 1 хв  08.27 18 хв 
Луцьк 08.30 3 хв  08.33 22 хв 
Автозавод 08.38 1 хв  08.39 30 хв 
Гнидава 08.50 1 хв  08.51 42 хв 
Промінь 08.57 1 хв  08.58 49 хв 
Оздів 09.09 1 хв  09.10 1 г  1 хв 
Лаврів 09.20 1 хв  09.21 1 г  12 хв 
Несвіч-Волинський 09.27 1 хв  09.28 1 г  19 хв 
Вигуричі 09.37 1 хв  09.38 1 г  29 хв 
Дубова Корчма 09.43 1 хв  09.44 1 г  35 хв 
Ниви-Губинські 09.51 1 хв  09.52 1 г  43 хв 
Сенкевичівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  50 хв 
Венгрівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  3 хв 
Звиняче 10.19 1 хв  10.20 2 г  11 хв 
Застав'є 10.26 1 хв  10.27 2 г  18 хв 
Галичини 10.36 1 хв  10.37 2 г  28 хв 
Горохів 10.47 1 хв  10.48 2 г  39 хв 
98 Км 10.58 1 хв  10.59 2 г  50 хв 
Брани 11.05 1 хв  11.06 2 г  57 хв 
Стоянів 11.20 2 хв  11.22 3 г  12 хв 
Радехів 11.55 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6379 Ківерці — Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930