У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радехів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радехів:

Актуальний розклад електричок по станції Радехів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Радехів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ківерці, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 14 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Стоянів, Вузлове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Радехів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Львів, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Радехів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051* Стоянів Львів 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 11.55 Курсує щоденно - переглянути
6380* Радехів Ківерці 13.58 Курсує щоденно - переглянути
6052* Львів Стоянів 22.13 1 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Радехів