У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердите - Торез
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердите - Торез:

Поточний розклад електричок Сердите - Торез включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Сердите і прибуває на станцію Торез о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Сердите і Торез цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердите - Торез, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердите Торез ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердите - Торез можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 06.16
Сердите
07.08
Торез
52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.57
Сердите
18.49
Торез
52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердите -Торез можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердите — Торез

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Торез — Сердите