З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердите
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердите:

Актуальний розклад електричок по станції Сердите містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сердите з такими станціями і населеними пунктами як Торез. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 52 хв до пункту призначення Торез. Найближчі станції та зупинні пункти Сороче, 48 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сердите відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Торез. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердите відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292 Іловайськ Торез 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6294 Іловайськ Торез 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сердите можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сердите

Від станції Сердите можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Сердите