У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердите
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердите:

Актуальний розклад електричок по станції Сердите містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сердите з такими станціями і населеними пунктами як Рідкодуб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 54 хв до пункту призначення Рідкодуб. Найближчі станції та зупинні пункти Сороче, 48 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сердите відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Рідкодуб. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сердите відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502/6602 Іловайськ Рідкодуб 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Рідкодуб 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сердите можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сердите