У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки - Путятинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Серединки - Путятинці:

Поточний розклад електричок Серединки - Путятинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Серединки і прибуває на станцію Путятинці о 12 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 53 хв. Між станціями Серединки і Путятинці цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Ходачків-Великий(09.46), Садова(10.18), Літятин(11.03), Награбіє(11.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Серединки - Путятинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Серединки Путятинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Серединки - Путятинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Серединки та Путятинці – 78.5 км. Ціна квитка на електричку Серединки Путятинці складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.37
Серединки
12.30
Путятинці
2 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Серединки -Путятинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Серединки — Путятинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Путятинці — Серединки