У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки - Садова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Серединки - Садова:

Поточний розклад електричок Серединки - Садова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Серединки і прибуває на станцію Садова о 10 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Серединки і Садова цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Ходачків-Великий(09.46), Веснівка(10.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Серединки - Садова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Серединки Садова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Серединки - Садова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Серединки та Садова – 19.3 км. Ціна квитка на електричку Серединки Садова складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.37
Серединки
10.18
Садова
41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 09.37
Серединки
10.18
Садова
41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Серединки -Садова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Серединки — Садова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Садова — Серединки