У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки - Слобода-Теофіпольська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Серединки - Слобода-Теофіпольська:

Поточний розклад електричок Серединки - Слобода-Теофіпольська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Серединки і прибуває на станцію Слобода-Теофіпольська о 10 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Серединки і Слобода-Теофіпольська цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Ходачків-Великий(09.46), Веснівка(10.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Серединки - Слобода-Теофіпольська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Серединки Слобода-Теофіпольська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Серединки - Слобода-Теофіпольська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Серединки та Слобода-Теофіпольська – 21.5 км. Ціна квитка на електричку Серединки Слобода-Теофіпольська складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.37
Серединки
10.24
Слобода-Теофіпольська
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 09.37
Серединки
10.24
Слобода-Теофіпольська
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Серединки -Слобода-Теофіпольська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Серединки — Слобода-Теофіпольська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобода-Теофіпольська — Серединки