У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Серединки - Ставки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Серединки - Ставки:

Поточний розклад електричок Серединки - Ставки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Серединки і прибуває на станцію Ставки о 10 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Серединки і Ставки цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Серединки - Ставки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Серединки Ставки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Серединки - Ставки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Серединки та Ставки – 15.1 км. Ціна квитка на електричку Серединки Ставки складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.37
Серединки
10.06
Ставки
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6251* Тернопіль Підвисоке 09.37
Серединки
10.06
Ставки
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Серединки -Ставки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Серединки — Ставки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ставки — Серединки