У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Новоселівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Новоселівка:

Поточний розклад електричок Сезонна - Новоселівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 49 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Новоселівка о 17 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6432 сполученням Савинці - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Сезонна і Новоселівка цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Жовтнева(16.01), Занки(16.42), Левківка(17.14), Васищеве(17.39), Передвузлова(18.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Новоселівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Новоселівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Новоселівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сезонна та Новоселівка – 93.0 км. Ціна квитка на електричку Сезонна Новоселівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Савинці Харків 04.44
Сезонна
07.10
Новоселівка
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 14.49
Сезонна
17.15
Новоселівка
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 15.58
Сезонна
18.26
Новоселівка
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Новоселівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Новоселівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоселівка — Сезонна