Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шкло-Старжиська - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шкло-Старжиська - Львів:

Поточний розклад електричок Шкло-Старжиська - Львів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Шкло-Старжиська і прибуває на станцію Львів о 07 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6124 сполученням Шкло-Старжиська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Шкло-Старжиська і Львів цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Бодрість(19.07), Добростани(19.30), Цунів(19.48), Зимна Вода(20.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шкло-Старжиська - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шкло-Старжиська Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шкло-Старжиська - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 06.05
Шкло-Старжиська
07.30
Львів
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6124 Шкло-Старжиська Львів 19.00
Шкло-Старжиська
20.28
Львів
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шкло-Старжиська -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шкло-Старжиська — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Шкло-Старжиська