У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шкло-Старжиська - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шкло-Старжиська - Львів:

Поточний розклад електричок Шкло-Старжиська - Львів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 56 хв зі станції Шкло-Старжиська і прибуває на станцію Львів о 07 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6126 сполученням Шкло-Старжиська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Шкло-Старжиська і Львів цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Бодрість(06.04), Добростани(06.36), Цунів(06.56), Зимна Вода(07.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шкло-Старжиська - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шкло-Старжиська Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шкло-Старжиська - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Шкло-Старжиська та Львів – 44.4 км. Ціна квитка на електричку Шкло-Старжиська Львів складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 05.56
Шкло-Старжиська
07.40
Львів
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шкло-Старжиська -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шкло-Старжиська — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Шкло-Старжиська