З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Східний - Полтава-Південна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Східний - Полтава-Південна:

Поточний розклад електричок Східний - Полтава-Південна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 33 хв зі станції Східний і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Східний і Полтава-Південна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Східний - Полтава-Південна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Східний Полтава-Південна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Східний - Полтава-Південна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291* Огульці Полтава 07.16
Східний
07.21
Полтава-Південна
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.33
Східний
18.38
Полтава-Південна
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Східний -Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Східний — Полтава-Південна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Південна — Східний