У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине - Охтирка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Смородине - Охтирка:

Поточний розклад електричок Смородине - Охтирка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 08 хв зі станції Смородине і прибуває на станцію Охтирка о 18 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6862 сполученням Смородине - Охтирка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Смородине і Охтирка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Рупине(12.35), Ворскла(12.51), Кириківка(13.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Смородине - Охтирка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Смородине Охтирка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Смородине - Охтирка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6052 Смородине Охтирка 04.35
Смородине
05.49
Охтирка
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6054 Смородине Охтирка 09.07
Смородине
10.19
Охтирка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6862 Смородине Охтирка 12.29
Смородине
13.46
Охтирка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Охтирка 17.08
Смородине
18.18
Охтирка
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Смородине -Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Смородине — Охтирка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Охтирка — Смородине