У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Соколове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків - Соколове:

Поточний розклад електричок Харків - Соколове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 05 хв зі станції Харків і прибуває на станцію Соколове о 05 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Харків і Соколове цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Новоселівка(17.22), Науковий(17.39), Комарівка(17.51), Мжа(18.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків - Соколове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків Соколове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків - Соколове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6701 Харків Зміїв 04.05
Харків-Пас.
05.17
Соколове
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.17
Харків-Пас.
18.38
Соколове
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків -Соколове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Соколове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Соколове — Харків