У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сріблянка - Верхньозгар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сріблянка - Верхньозгар:

Поточний розклад електричок Сріблянка - Верхньозгар включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 35 хв зі станції Сріблянка і прибуває на станцію Верхньозгар о 23 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Сріблянка і Верхньозгар цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Центральна(20.37), Степанки(21.18), Соснівка(22.11), Золотоноша-1(22.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сріблянка - Верхньозгар, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сріблянка Верхньозгар ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сріблянка - Верхньозгар можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 20.35
Сріблянка
23.21
Верхньозгар
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сріблянка -Верхньозгар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сріблянка — Верхньозгар

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхньозгар — Сріблянка