У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старокостянтинів-2 - Хмільник
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Старокостянтинів-2 - Хмільник:

Розклад поїздів Старокостянтинів-2 Хмільник на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Старокостянтинів-2 Хмільник найчастіше зупиняються на станціях Пасічний, Адампіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.32 зі станції Старокостянтинів-2, в кінцевий же пункт Хмільник прибувають вони відповідно о 01.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Старокостянтинів-2 Хмільник є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Старокостянтинів-2 - Хмільник складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Старокостянтинів-2 - Хмільник можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140 Кам'янець-Подільський Київ 00.32
Старокостянтинів-2
01.30
Хмільник
58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Старокостянтинів-2 -Хмільник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старокостянтинів-2 — Хмільник

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмільник — Старокостянтинів-2