У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старокостянтинів-2 - Красилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Старокостянтинів-2 - Красилів:

Розклад поїздів Старокостянтинів-2 Красилів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Старокостянтинів-2 Красилів найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.10 зі станції Старокостянтинів-2, в кінцевий же пункт Красилів прибувають вони відповідно о 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Старокостянтинів-2 Красилів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Старокостянтинів-2 - Красилів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Старокостянтинів-2 - Красилів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139К Київ Кам'янець-Подільський 05.10
Старокостянтинів-2
05.37
Красилів
27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Старокостянтинів-2 -Красилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старокостянтинів-2 — Красилів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красилів — Старокостянтинів-2