У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Студентська - Зоря
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Студентська - Зоря:

Поточний розклад електричок Студентська - Зоря включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 56 хв зі станції Студентська і прибуває на станцію Зоря о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6342-6341 сполученням Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Студентська і Зоря цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Студентська - Зоря, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Студентська Зоря ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Студентська - Зоря можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Студентська та Зоря – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Студентська Зоря складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.10
Студентська
06.29
Зоря
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 17.56
Студентська
18.14
Зоря
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Студентська -Зоря можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Студентська — Зоря

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зоря — Студентська