У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Студентська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Студентська:

Поточний розклад електричок Зоря - Студентська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Студентська о 19 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310-6309 сполученням Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Зоря і Студентська цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Студентська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Студентська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Студентська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зоря та Студентська – 14.0 км. Ціна квитка на електричку Зоря Студентська складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 10.04
Зоря
10.22
Студентська
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6310-6309 Одеса Кароліно-Бугаз 18.59
Зоря
19.17
Студентська
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Студентська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Студентська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Студентська — Зоря