У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Драчино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Драчино:

Поточний розклад електричок Свалява - Драчино включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 24 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Драчино о 14 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Свалява і Драчино цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Драчино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Драчино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Драчино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Драчино – 3.7 км. Ціна квитка на електричку Свалява Драчино складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Лавочне Мукачево 06.43
Свалява
06.48
Драчино
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 14.24
Свалява
14.28
Драчино
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 18.41
Свалява
18.46
Драчино
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Драчино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Драчино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Драчино — Свалява