У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свердловка - Світловодськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свердловка - Світловодськ:

Поточний розклад електричок Свердловка - Світловодськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 48 хв зі станції Свердловка і прибуває на станцію Світловодськ о 14 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6956 сполученням Бурти - Світловодськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Свердловка і Світловодськ цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свердловка - Світловодськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свердловка Світловодськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свердловка - Світловодськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свердловка та Світловодськ – 3.5 км. Ціна квитка на електричку Свердловка Світловодськ складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 06.38
Свердловка
06.45
Світловодськ
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.09
Свердловка
10.16
Світловодськ
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6956 Бурти Світловодськ 14.48
Свердловка
14.55
Світловодськ
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свердловка -Світловодськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свердловка — Світловодськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Світловодськ — Свердловка