У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свердловка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Свердловка:

Актуальний розклад електричок по станції Свердловка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Свердловка з такими станціями і населеними пунктами як Недогарки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 10 хв до пункту призначення Недогарки. Найближчі станції та зупинні пункти Павлівка, Світловодськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Свердловка відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бурти - Недогарки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Свердловка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6954 Бурти Недогарки 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Свердловка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Свердловка