У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Коростень
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Святошин - Коростень:

Розклад поїздів і електричок Святошин - Коростень на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Святошин вранці о 06 г 03 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 12 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Святошин о 22 г 15 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Святошин до пункту прибуття Коростень становить 2 г 40 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 25 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 19 хв.
Всі поїзди від станції Святошин до станції Коростень курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Святошин - Коростень проїжджають через такі станції і населені пункти як: Новобіличі, Немішаєве, Піски, Малин, Чоповичі, Древлянка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Святошин - Коростень, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Святошин - Коростень можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Святошин до станції Коростень можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 50.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Святошин -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Коростень

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень — Святошин

За маршрутом Святошин - Коростень курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Святошин - Коростень Показати тільки електрички сполученням Святошин - Коростень