У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Макалевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Макалевичі:

Поточний розклад електричок Святошин - Макалевичі включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Макалевичі о 11 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6619 сполученням Київ-Пас. - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Святошин і Макалевичі цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Новобіличі(17.55), Ворзель(18.35), Хутір Гай(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Макалевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Макалевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Макалевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Макалевичі – 85.0 км. Ціна квитка на електричку Святошин Макалевичі складає 32.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Київ Коростень 06.03
Святошин
07.37
Макалевичі
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 09.45
Святошин
11.19
Макалевичі
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 14.43
Святошин
16.24
Макалевичі
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.52
Святошин
19.34
Макалевичі
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Макалевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Макалевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макалевичі — Святошин