У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Малин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Малин:

Поточний розклад електричок Святошин - Малин включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Малин о 11 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6619 сполученням Київ-Пас. - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Святошин і Малин цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Новобіличі(17.55), Ворзель(18.35), Хутір Гай(19.04), Ірша(19.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Малин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Малин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Малин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Малин – 105.2 км. Ціна квитка на електричку Святошин Малин складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Київ Коростень 06.03
Святошин
08.04
Малин
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 09.45
Святошин
11.46
Малин
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 14.43
Святошин
16.51
Малин
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.52
Святошин
20.00
Малин
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Малин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Малин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малин — Святошин