У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свобода - Лавочне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свобода - Лавочне:

Поточний розклад електричок Свобода - Лавочне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 31 хв зі станції Свобода і прибуває на станцію Лавочне о 10 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 9 хв. Між станціями Свобода і Лавочне цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Батьово(06.36), Кольчине(08.44), Вовчий(09.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свобода - Лавочне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свобода Лавочне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свобода - Лавочне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свобода та Лавочне – 98.0 км. Ціна квитка на електричку Свобода Лавочне складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 06.31
Свобода
10.40
Лавочне
4 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свобода -Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свобода — Лавочне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лавочне — Свобода