У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свобода - Невицьке-Підзамок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свобода - Невицьке-Підзамок:

Поточний розклад електричок Свобода - Невицьке-Підзамок включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 24 хв зі станції Свобода і прибуває на станцію Невицьке-Підзамок о 11 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 31 хв. Між станціями Свобода і Невицьке-Підзамок цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Есень(18.18), Струмківка(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свобода - Невицьке-Підзамок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свобода Невицьке-Підзамок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свобода - Невицьке-Підзамок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свобода та Невицьке-Підзамок – 43.1 км. Ціна квитка на електричку Свобода Невицьке-Підзамок складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 06.16
Свобода
08.43
Невицьке-Підзамок
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 09.24
Свобода
11.05
Невицьке-Підзамок
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 18.13
Свобода
20.44
Невицьке-Підзамок
2 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свобода -Невицьке-Підзамок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свобода — Невицьке-Підзамок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Невицьке-Підзамок — Свобода