У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свобода - Невицьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свобода - Невицьке:

Поточний розклад електричок Свобода - Невицьке включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 24 хв зі станції Свобода і прибуває на станцію Невицьке о 11 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 27 хв. Між станціями Свобода і Невицьке цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Есень(18.18), Струмківка(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свобода - Невицьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свобода Невицьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свобода - Невицьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свобода та Невицьке – 41.4 км. Ціна квитка на електричку Свобода Невицьке складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 06.16
Свобода
08.39
Невицьке
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 09.24
Свобода
11.01
Невицьке
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 18.13
Свобода
20.40
Невицьке
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свобода -Невицьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свобода — Невицьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Невицьке — Свобода