У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свобода - Стрий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свобода - Стрий:

Поточний розклад електричок Свобода - Стрий включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 31 хв зі станції Свобода і прибуває на станцію Стрий о 12 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 5 г 56 хв. Між станціями Свобода і Стрий цей електропоїзд проїжджає 39 зупинок. Серед них Батьово(06.36), Кольчине(08.44), Вовчий(09.32), Лавочне(10.40), Любинці(12.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свобода - Стрий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свобода Стрий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свобода - Стрий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свобода та Стрий – 169.7 км. Ціна квитка на електричку Свобода Стрий складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 06.31
Свобода
12.27
Стрий
5 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свобода -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свобода — Стрий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий — Свобода