У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свинківка - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свинківка - Полтава:

Поточний розклад електричок Свинківка - Полтава включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 05 хв зі станції Свинківка і прибуває на станцію Полтава о 18 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7013 сполученням Огульці - Полтава-Киівська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Свинківка і Полтава цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свинківка - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свинківка Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свинківка - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свинківка та Полтава – 5.6 км. Ціна квитка на електричку Свинківка Полтава складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свинківка -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свинківка — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Свинківка