У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свинківка - Рогівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свинківка - Рогівка:

Поточний розклад електричок Свинківка - Рогівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 18 хв зі станції Свинківка і прибуває на станцію Рогівка о 06 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Свинківка і Рогівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Ковалівка(08.46), 80 Км(09.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свинківка - Рогівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свинківка Рогівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свинківка - Рогівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свинківка та Рогівка – 92.0 км. Ціна квитка на електричку Свинківка Рогівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Полтава Огульці 04.18
Свинківка
06.04
Рогівка
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 08.44
Свинківка
10.36
Рогівка
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.34
Свинківка
19.23
Рогівка
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свинківка -Рогівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свинківка — Рогівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рогівка — Свинківка