У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогівка - Свинківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогівка - Свинківка:

Поточний розклад електричок Рогівка - Свинківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 22 хв зі станції Рогівка і прибуває на станцію Свинківка о 18 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Рогівка і Свинківка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Баранівка(10.30), Водяна(10.53), Іскрівка(11.20), Зелена(11.54), Ковалівка(12.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогівка - Свинківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогівка Свинківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогівка - Свинківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогівка та Свинківка – 83.6 км. Ціна квитка на електричку Рогівка Свинківка складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 04.57
Рогівка
06.45
Свинківка
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 10.26
Рогівка
12.16
Свинківка
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 16.22
Рогівка
18.04
Свинківка
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогівка -Свинківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогівка — Свинківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свинківка — Рогівка