У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свинківка - Вакуленці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свинківка - Вакуленці:

Поточний розклад електричок Свинківка - Вакуленці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 21 хв зі станції Свинківка і прибуває на станцію Вакуленці о 14 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Свинківка і Вакуленці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свинківка - Вакуленці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свинківка Вакуленці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свинківка - Вакуленці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свинківка та Вакуленці – 3.5 км. Ціна квитка на електричку Свинківка Вакуленці складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 06.46
Свинківка
06.54
Вакуленці
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 12.17
Свинківка
12.25
Вакуленці
8 хв Курсує щоденно - переглянути
7013* Огульці Полтава 14.21
Свинківка
14.27
Вакуленці
6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.05
Свинківка
18.13
Вакуленці
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свинківка -Вакуленці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свинківка — Вакуленці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вакуленці — Свинківка