У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сироватка - Ріпки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сироватка - Ріпки:

Поточний розклад електричок Сироватка - Ріпки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 56 хв зі станції Сироватка і прибуває на станцію Ріпки о 17 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7010 сполученням Ворожба-Пас. - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 32 хв. Між станціями Сироватка і Ріпки цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Боромля(15.14), Смородине(15.43), Куп'єваха(16.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сироватка - Ріпки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сироватка Ріпки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сироватка - Ріпки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сироватка та Ріпки – 115.9 км. Ціна квитка на електричку Сироватка Ріпки складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7010* Ворожба Харків 14.56
Сироватка
17.28
Ріпки
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сироватка -Ріпки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сироватка — Ріпки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ріпки — Сироватка