У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Харків:

Розклад поїздів Тернопіль Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Харків найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.37, 21.18 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.18, 14.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
22 Львів Харків 20.37
Тернопіль-Пас.
10.18
Харків-Пас.
13 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
74 Перемишль Харків 21.18
Тернопіль-Пас.
14.55
Харків-Пас.
17 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Тернопіль