У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Тернопіль:

Розклад поїздів Харків Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Харків Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Миргород, Люботин, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.36, 19.44 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.20, 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
73 Харків Перемишль 13.36
Харків-Пас.
06.20
Тернопіль-Пас.
16 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
21 Харків Львів 19.44
Харків-Пас.
09.28
Тернопіль-Пас.
13 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Харків