У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Тернопіль:

Розклад поїздів Харків Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Харків Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.13 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 10.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
021КО Харків Трускавець 20.13
Харків-Пас.
10.14
Тернопіль-Пас.
14 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Харків