У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Тернопіль Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Ворожба-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.20, 21.25 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 07.47, 12.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
022ЛШ Трускавець Харків 20.20
Тернопіль-Пас.
07.47
Суми
11 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
259 Івано-Франківськ Суми 21.25
Тернопіль-Пас.
12.26
Суми
15 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Тернопіль