У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль-Пас. - Рокувата
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль-Пас. - Рокувата:

Розклад поїздів Тернопіль-Пас. Рокувата на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль-Пас. Рокувата найчастіше зупиняються на станціях Волочиськ, Врадіївка, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.11 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Рокувата прибувають вони відповідно о 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль-Пас. Рокувата є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль-Пас. - Рокувата складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Тернопіль-Пас. - Рокувата можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Тернопіль-Пас. – Рокувата залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Тернопіль-Пас. - Рокувата можна від 395.74 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 17.11
Тернопіль-Пас.
09.30
Рокувата
16 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль-Пас. -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль-Пас. — Рокувата

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокувата — Тернопіль-Пас.